_

كانكس‌هاي كارگاهي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

کانکس کارگاهی يكي از ساده‌ترین کیوسک‌های پیش ساخته مي‌باشد و کاربرد آن در فضاهای ساخت و توسعه، راهسازی و کارگاه‌های ساختمانی است و عموما به منظور اسکان موقت و يا دائم نیروهای کاری از آن استفاده می‌شود. دو دليل اصلي استفاده از كانكس در پروژه‌های عمراني و ساختمانی عبارتند از :

1) اسكان دائم نيروهاي كاري به دليل دور بودن پروژه از محل زندگی، مانند : پروژه‌های راهسازی، سدسازی و … که خارج از شهر قرار دارند.
2) در هنگام ساخت و ساز ساختمان و آپارتمان‌ها که تا پیشرفت پروژه محلی به عنوان دفتر مهندسین و اتاق ناظر پروژه و همچنین اتاق‌هایي برای اسکان و استراحت پرسنل مورد نیاز است.

در هر کارگاه ساختمانی معمولا چند دستگاه کانکس کارگاهی با كاربري‌هاي مختلف وجود دارد که برخی از آنها برای اتاق استراحت کارگران، دفاتر مهندسین و برخی نیز برای ارائه خدمات مانند آبدارخانه و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معمولا قبل از شروع به انجام فعالیت در كارگاه ساختماني و یا تخریب‌، كانكس‌هاي كارگاهي که از نظر قیمت نیز مقرون بصرفه هستند، تهيه مي‌شوند و ممکن است متناسب با پیشرفت پروژه و اضافه شدن اکیپ‌های کاری، تعداد بیشتری از اين نوع كانكس‌ها خريداري و در محل پروژه استقرار يابند.

عموما بعد از به پایان رسیدن پروژه، كانكس‌هاي موجود را به عنوان کانکس کارکرده به همکاران و يا ديگر پیمانکاران مي‌فروشند و یا در محلی نگهداری کرده تا در پروژه‌های بعدی از آن‌ها مجددا استفاده کنند.

استفاده از کانکس کارگاهی دنياي ماموت در زمان تجهیز و يا برچیدن کارگاه های عمرانی دارای مزایای متعددي مي‌باشد که باعث شده است كانكس‌هاي ماموت به عنوان عضوی ثابت در عملیات‌هاي ساختمانی محسوب گردند. برخي از اين مزايا عبارتند از :

  • سرعت بالا در تجهیز كارگاه: به علت پیش ساخته بودن سرعت تجهیز کارگاه با کانکس بسیار بالاتر است.
  • قابلیت جابجایی: در هنگام پیش برد پروژه ممکن است بارها مجبور به تغییر مکان سازه‌های موقت و دفاتر مهندسین کارگاه شویم که این کار فقط با استفاده از سازه‌های پیش ساخته مقدور می‌باشد.
  • کاهش هزینه‌ها: ساخت سازه‌هايي با مصالح سنتي هميشه همراه با دستمزد بالا و زمان زياد همراه است و همچنين الزام به تخريب سازه موقت در مقابل قابلیت جابجايي يا فروش كانكس در پايان پروژه، باعث كاهش هزينه‌ها مي‌گردد.
  • جلوگیری از اتلاف انرژی: به علت استفاده از عایق بندی اصولی و استاندارد در جداره‌های سازه‌های پیش ساخته تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می‌شود.
  • زیبایی و کارآیی: سازه‌های موقتی که با مصالح بنایی معمولا ساخته می‌شوند، فاقد هرگونه تجهیزات و تزئینات بوده که در برخی موارد اصلا در حد استفاده به عنوان دفاتر مهندسین پروژه، مهندسين ناظر و یا میهمانان نيستند، در حالی که سازه‌های پیش ساخته معمولا از زیبایی بسیار زیادی در این مورد برخوردار می‌باشند.
  • قابلیت ضد زلزله بودن: از مزایای استفاده از کانکس کارگاهی مقاومت آن در برابر زلزله و حوادث طبیعی مي‌باشد که باعث می‌گردد پرسنلی که شب‌ها در محل کارگاه استراحت می‌کنند در امنیت قرار داشته باشند.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.