_

كانكس‌هاي عوارضي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

کانکس گیت عوارضی، نوعی کانکس با كاربري حراستی می‌باشد که به منظور كنترل و اخذ عوارض در آزادراه‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند. مشتريان كانكس‌هاي عوارضي بیشتر ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه راه سازی و تونل سازی می باشند که در پایان پروژه، ایستگاه‌هاي عوارضی را كه بايد در مسير ايجاد شوند را نيز مي‌سازند و سپس کانکس عوارضی را بر روی سکوهای مخصوص که برای این منظور تعبیه شده است، نصب می‌کنند.

معمولا تمام گیت‌های عوارضی به صورت يكسان نيستند و مبتني بر شرايط منطقه، شرایط جوی، جزئيات خاص و … ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. اما به صورت معمول دارای حالت دو طرفه برای اخذ عوارض بوده که برای این منظور از هر دو طرف درب نفر رو و پنجره‌های کشویی تعبیه می‌گردد و عموما براي ساخت این سازه می‌بایست فضایی برای نصب کولر، میز و تجهیزات اداری، کپسول آتش نشانی و جعبه کمک‌های اولیه در نظر گرفته شود.

نکته مهم در طراحی کانکس گیت عوارضی، این است که هر کیوسک باید فضایی برای دو کارمند داشته باشد که به صورت موازی در کنار هم قرار گیرند زیرا ماشین‌ها از هر دو طرف کانکس عبور می‌کنند و کارمندان باید طوری در كانكس جایگیری نمایند که هر دو مسیر را تحت کنترل داشته تا بتوانند عوارضی اخذ کنند. پنجره‌های سازه نیز باید از نوع کشویی باشد تا در زمان‌هایی که نیاز است بتوان آن را بست و در مواقعی که پنجره باز است فضای داخلی را اشغال نکند.

شیب سقف کانکس نیز باید به قسمت عرضی باشد تا آب باران از جلوی پنجره‌ها جاری نشود و موجب مختل شدن فعالیت کیوسک نگردد زیرا سقف ایستگاه عوارضی معمولا سازه‌ای با ارتفاع بسیار بالا جهت عبور ماشین‌های ارتفاع بلند است و در هنگام بارندگی اگر باد نیز بوزد و شيب به صورت عرضي نباشد، حتما باران به کانکس گیت عوارضی خواهد رسید.

با توجه به اينكه كانكس‌هاي عوارضي در جاده‌ها و شرايط محيطي سخت مستقر مي‌شوند و اينكه متصدي اخذ عوارضي داخل آن مستقر است و نياز به حفظ دماي محيط داخل و عدم نفوذ گرما يا سرما در آن‌ها بسيار حائز اهميت مي‌باشد، لذا شركت دنياي ماموت كانكس‌هاي ساخته شده از ساندويچ پانل‌هاي خود را به گونه‌اي طراحي و توليد مي‌كند كه ضمن داشتن طول عمر بالا و حفظ كيفيت مناسب، امنيت و راحتي استقرار طولاني مدت را براي افراد مستقر در كانكس مهيا نمايد.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.