_

كانكس سرويس بهداشتي و حمام دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

این سازه در واقع یک کیوسک کوچک است که دارای یک يا چند چشمه سرويس بهداشتي یا حمام و در برخي اوقات کانکس سرویس بهداشتی مشترک یعنی دارای حمام و توالت می‌باشد. در برخی موارد که تعداد استفاده کنندگان از سرویس بهداشتی بالا بوده و نیاز به چشمه‌های بیشتر از یک چشمه باشد، معمولا از سازه‌هاي چند چشمه استفاده می‌شود.

طراحي و استفاده از این سازه‌ها باعث کاهش هزینه‌ها نسبت به تهیه چند سازه تک چشمه به صورت مجزا شده و نيز باعث مي‌شود تمامی تاسیسات مربوط به لوله کشی و فاضلاب در یکجا متمرکز گردد و در نهايت باعث کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری خواهد شد. امروزه قراردهي كانكس‌هاي كابين سرويس بهداشتي توالت يا حمام در سطح معابر عمومي شهرها، پست‌هاي بين راهي در جاده‌هاي خارج از شهر، كمپ‌هاي اردوگاهي، كمپ‌هاي اسكان موقت، كمپ هاي كارگاهي و … كاربرد و جايگاهي ويژه پيدا كرده است.

در كشورهاي پيشرفته، كانكس‌هاي كابين سرويس بهداشتي توالت و يا حمام سيار، توسط پيمانكاران، بنا به درخواست و نياز مصرف كننده، سريعا به محل پروژه انتقال، مستقر و اجاره داده مي‌شود. ظرفيت كانكس‌هاي كابين سرويس بهداشتي متغير بوده و بنا به درخواست اجرا از يك چشمه توالت يا حمام تا به هر تعداد و طرح درخواستي تحويل مي‌گردد.

دنياي ماموت توليدكننده كانكس به صورت سيستم كم جا مي‌باشد، بالطبع در اين نوع سيستم ديگر نيازي به فضاي زياد جهت انبار نيست و تعداد بسيار زيادي از اين كابين‌ها را مي‌توان در فضاي كوچكي نگهداري نمود و در مواقع مورد نياز و يا بحران در كوتاه‌ترين زمان ممكن استفاده نمود.

مراكزي مانند: سازمان ملل، سازمان‌هاي خيريه، صليب سرخ، هلال احمر، اردوگاه مهاجرين، ستادهاي بحران و بسياري از شركت‌هاي صنعتي، شركت‌هاي نفت و پتروشيمي و … از مشتريان ارزشمند ماموت هستند. با توجه به اينكه سازه‌هاي توليد شده توسط شركت ماموت با استفاده از ساندويچ پانل و بهترين متريال توليد مي‌شوند، اين نوع سازه‌ها معمولا دارای کاربری صنعتی بوده و از دوام بسیار بالايي برخودار هستند.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.