_

كانكس‌هاي مخابراتي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

كانكس‌هاي مخابراتي يا شلتر، به سازه‌هاي پيش ساخته خاصي گفته مي‌شود كه جهت نصب تجهيزات و دستگاه‌هاي حساس در صنايع مخابراتي در انواع EC ، NSS ، VAS ، MSC ، SATA ، BSS ، BTS Tx ، نظامي، الكتريكي، نيروگاهي، هوا فضا، هسته‌اي و امنيتي به كار برده مي‌شوند. نوع و اندازه اين سازه‌ها مطابق با كاربرد آن مشخص شده و سفارش داده مي‌شود. به جهت اينكه اتاقك‌هاي شلتر بيشتر مواقع در مكان‌ها و شرايط آب و هوايي بسيار بد و نامناسب استفاده مي‌شوند، مي‌بايست در ساختار اينگونه اتاقك‌ها مطابق با اصول استاندارد و ايمني، توسط سازنده‌اي باتجربه و استفاده از تكنولوژي بالا و به روز انجام پذيرد.

اتاقك‌هاي شلتر، قابليت ساخت به صورت ثابت، نصب بر روي فوندانسيون و نيز نصب بر روي خودروي كاميون و سيستم چرخدار ريموك قابل حمل و يدك كش را دارا مي‌باشند. کانکس‌هاي مورد استفاده جهت استقرار ايستگاه‌هاي مخابراتي تلفن سيار BTS، فرستنده‌هاي راديويي و بي سيم، سيستم‌هاي خاص ماهواره‌اي و… مي‌باشند که از جنس ساندويچ پانل با ضخامت‌هاي 4، 5، 6، …، 10 با اسکلت خاص خود و با در نظر گرفتن ورودي و خروجي‌ها ساخته مي‌شوند. در اين نوع کانکس‌ها امکانات خاصي براي نصب دستگاه‌هاي مخابراتي در نظر گرفته مي‌شود تا به راحتي بتوان از کانکس BTS در کارهاي مخابراتي و ماهواره‌اي استفاده نمود. کانکس مخابراتي را مي‌توان به صورت متحرک نيز توليد نمود.
دنياي ماموت مفتخر است كه توليد اين محصول را با تأييديه فني اجرايي طبق استاندارد ANSI آمريكا و تأييديه شركت مخابرات ايران انجام مي‌دهد و به عنوان قابل اعتمادترين سازنده و شريك تجاري شركت‌هاي معتبر ارائه دهنده سرويس‌هاي مخابراتي در اين صنعت شناخته شده است.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.