_

كانكس‌هاي كاربري خاص دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

كانكس‌ها با كاربري خاص
ساخت كانكس با كاربري‌هاي خاص، يكي از دغدغه‌هاي اصلي مشترياني است كه به دنبال اين هستند تا كانكس ايشان كاملا متناسب با نياز آنها طراحي و ساخته شود. دنياي ماموت با در اختيار داشتن تيم طراحي و مهندسي بسيار قدرتمند خود توانسته است اين نگراني را در بين مشتريان خود به حداقل ممكن برساند. در ادامه به برخي از تنوع‌هاي كانكس‌هاي خاص اشاره مي‌گردد:

درمانگاه
درمانگاه یا کلینیک، ساختمان یا بخشی از یک ساختمان است که با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی طراحی مي‌شود و در آن خدمات درمانی سطحی و سرپایی ارائه می‌شود كه بر خلاف بیمارستان‌ها، بیماران در آن محل بستری نمي‌شوند. درمانگاه‌ها به صورت تخصصي و يا عمومي هستند كه در آنها خدمات بهداشتی، اورژانسی، واکسیناسیون و … ارائه مي‌گردد. درمانگاه پیش ساخته، یک سازه از پیش طراحي شده است که اجزای آن به صورت پیش ساخته در كارخانه دنياي ماموت ساخته می‌شوند و پس از آن، عمليات مونتاژ نهايي در محل انجام خواهد شد. پوشش دیوارهای این سازه از جنس ساندویچ پانل دنياي ماموت به صورت شياردار و يا 2 رو صاف مي‌باشد و همچنين برای پوشش سقف درمانگاه‌ها از ساندویچ پانل سقفی استفاده مي‌شود.
ساندويچ پانل‌ها با استفاده از پرچ‌های فولادی، بر روی شاسی و اسکلت سازه که از جنس پروفیل‌های فولادی است جاگذاري مي‌شوند. کفپـوش درمانگاه معمولا از جنس پارکت چوب پلاست مي‌باشد که ترکیبی از P.V.C و پودر چوب مقاوم نسوز است. سازه نهايي شده يك درمانگاه پيش ساخته، دارای تمامی تاسیسات لازم مطابق با نقشه‌هاي مرتبط اعم از آب، برق و … است و به سادگي قابل بهره برداري مي‌باشد.

برخي از انواع درمانگاه‌هاي پیش ساخته با کـاربـری متفاوت در فـضـاهـای درون و بـيرون، عبارتند از :

  • مراکـز بهداشتی کـوچک در مناطق دور افتاده و محروم
  • پـایگـاه‌های واکـسیناسیون درون و برون شهری
  • پـایگاه‌های انـتـقال خـون
  • ایجاد مراکز فوریت‌های پـزشکـی و درمـانی
  • کلینیک دندانپزشکی سیار و روستایی
  • درمانگاه اورژانس صحرایی و بین جاده‌ای
  • کلینیک سیار در مواقع بحرانی مثل بلایای طبیعی
  • ارائه خدمات درمانی در مناطق نظامی
  • درمانگاه‌هاي کوچک در مناطق توریستي و تفریحی
  • استفاده به ‌عنوان بخش بستری یک بيمارستان در صورت تکمیل ظرفیت

کانکس‌هاي سيار
کانکس‌هاي چرخدار در دو شكل کلی کاروان و کانکس تولید می‌گردند. این نوع سازه دارای کاربری‌های گوناکونی می‌باشد که می‌توان به برخي از آن‌ها مانند کانکس آشپزخانه سیار، پلیس راه، فروشگاه سیار، کاروان‌های توریستی، کانکس فست فود سیار و کیوسک‌های خدمات شهری اشاره نمود. این سازه‌ها معمولا دارای دو محور می‌باشند که البته نوع تک محور آن‌ها نیز وجود دارد و به گونه‌ای طراحي مي‌شوند که توسط یک خودرو معمولی بتوان آن‌ها را از محلی به محل دیگر جابجا نمود.

کانکس کافی شاپ
کانکس کافی شاپ، سازه‌های پیش ساخته‌اي هستند كه مختص تهیه یا توزیع غذا و محصولات خوراکی ساخته مي‌شوند و از جمله سازه‌هایی مي‌باشند که استفاده از آن‌ها در دنيا روند رو به رشدی داشته و به فروشگاه‌های کوچک محلی تبدیل شده‌اند.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.