اتاق‌هاي يخچالي دنياي ماموت

_

اتاق‌هاي يخچالي دنياي ماموت در سه نوع مختلف زيرصفري (با ضخامت ديواره 10 سانتي‌متر)، بالاصفري (با ضخامت ديواره 6 سانتي‌متر) و حمل بستني (پليتي با ضخامت ديواره 10 سانتي‌متر) قابل نصب بر روي تمامي تيپ‌هاي خودروهاي تجاري (وانت بار، كاميونت و كاميون) مي‌باشند. با توجه به تنوع خودروهاي تجاري موجود در بازار و مقاومت شاسي آن‌ها، دنياي ماموت طراحي اتاق‌هاي ايزوله متناسب با شاسي هر خودرو را در اين سال‌ها انجام داده است و مي‌تواند سفارشات مشتريان عزيز را در اسرع وقت توليد و تحويل دهد.
دنياي ماموت افتخار همكاري با شركت‌هاي بزرگ پخش در صنايع غذايي، دارويي، لبنياتي و… در سفارش‌هاي بالا را دارد.

مزاياي اتاق‌هاي يخچالي دنياي ماموت

_

بهره‌مندي از درب‌هاي عقب و كناري تمام كامپوزيتي كه علاوه بر وزن كمتر نسبت به درب‌هاي پانلي مرسوم در بازار، داراي انتقال حرارت كمتر، مقاومت بالا در برابر ضربه و آسيب‌هاي سطحي، مقاوم در برابر خوردگي در شرايط آب و هوايي مختلف و طول عمر بالاتر مي‌باشند.

تزريق فوم يكنواخت با بهره‌مندي از بروزترين ماشين آلات و تكنولوژي ساخت با دانسيته فوم ايده‌آل و بهره‌مندي از مواد اوليه ساخت كشور آلمان.

استفاده از ورق آلوزينك پيشرنگ خارجي با ضخامت 0.5 ميلي‌متر داراي 150 ميكرون پوشش پلاستيسول در داخل اتاق كه علاوه بر افزايش طول عمر و ماندگاري اتاق، در برابر خراشيدگي و سايش مقاوم است. بهره‌مندي از ورق آلوزينك پيشرنگ خارجي با ضخامت 0.7 در پوشش خارجي اتاق كه اين محصول را از تمامي محصولات موجود در بازار متمايز مي‌كند.

ساختار پوشش كف از جنس فايبرگلاس كه برخلاف پوشش پانل در بازار باعث كاهش وزن و در نتيجه افزايش ظرفيت حجم بارپذيري اتاق خواهد شد.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

كاربري‌هاي متنوع اتاق‌ ايزوله يخچالي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_
_

مشتريان ما

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_