اتاق‌هاي چادري دنياي ماموت

_

اتاق‌هاي حمل بار چادري يكي از پركاربردترين اتاق‌هاي حمل بار محسوب مي‌شوند كه معمولا براي حمل انواع بارهاي آسيب پذير مورداستفاده قرار مي‌گيرند. در اتاق‌هاي چادري همانطور كه از نامش پيداست از چادر مخصوص استفاده مي‌شود. اين اتاق‌ها مانند ساير اتاق‌هاي حمل بار بر روي شاسی انواع وسایل نقليه مانند کشنده، کامیونت، کمپرسی، نیسان و کامیون نصب مي‌شوند و براي حمل انواع بارهايي كه از ارزش بسياري برخوردار هستند، بسيار مناسب مي‌باشند.

امروزه با توجه به پيشرفت تكنولوژي و نوآوري‌هايي كه در صنعت حمل و نقل به ميان آمده‌اند، شاهد سهولت بيشتري در حمل انواع كالاها از جايي به جاي ديگر هستيم. در حوزه حمل و نقل درون شهری اتاق‌های ایزوله چادري با كاربری‌های مختلف در تمامي صنعت‌ها، بر روی انواع خودروهای وانت‌، كامیونت و كامیون باری سبك، سنگین و نیمه سنگین نصب می‌گردند و عمده شركت‌های پخش، جهت توزیع محصولات لبنی، فرآورده‌های گوشتی، پروتئینی، دارویی؛ آرایشی و بهداشتی و…. از این اتاق‌ها استفاده می‌نمایند.

مزايا و ويژگي‌هاي اتاق‌هاي چادري دنياي ماموت عبارتند از:

داراي درب‌هاي بغل بازشو رو به پايين از جنس آلومينيوم درجه يك، تيرك‌هاي بغل آلومينيومي و ستون‌هاي فولادي ضدزنگ.

استفاده از بهترين پليمر و نوارهاي تقويتي در چادري كه باعث شده‌اند در برابر پارگي، بريدگي و آفتاب خوردگي مقاومت بسيار بالايي از خود نشان دهد و همچنين ماندگاري رنگ بسيار بالا.

استفاده از فولاد ساخته شده با استحكام بالا و تخته چند لايه خارجي 28 ميلي‌متري كه داراي خاصيت ضدآب و ضدخش مي‌باشد.

داراي درب دو لنگه از جنس چوب با ضخامت 18 ميلي‌متر با دو رو ورق آلوزينك و عايق بندي P.V.C به همراه لاستيك مخصوص.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

مشتريان ما

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_