كانتينرهاي دنياي ماموت

_

دنياي ماموت پس از تكمیل زنجیره ارزش خدمات در حوزه ساختمانی و حمل و نقل جاده‌ای، گام بزرگ دیگری را جهت رفع نیازمندی‌های صنعت حمل و نقل دریایی برداشت و امروزه با تولید كانتینرهای دریایی در ابعاد مختلف به عنوان تنها تولیدكننده كانتینر با استانداردهای جهانی در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود كه كانتینرهای تولیدی آن قابلیت بارگیری در كشتی‌های خطوط كشتیرانی معتبر دنیا و تردد در آب‌های بین المللی را دارند.
کانتینرها محفظه‌هايي فلزي هستند که به صورت استاندارد و به منظور ذخيره سازي كالا و استفاده در صنعت حمل و نقل بار به صورت زميني يا دريايي، طراحی و ساخته مي‌شوند.
حالت جعبه مانند کانتینرها، دسته‌ها و گیره‌هایی که حین تولید كانتينرها روی آن تعبیه می‌شوند، باعث شده که جايگزين بسيار مناسبي براي جعبه‌های پلاستیکی یا آهنی باشند و نهايتا باعث سهولت بیشتر در حمل و نقل‌های داخلي يا بین الملل شده‌اند.

كانتينرهاي حمل بار 10-20-30-40 فوت
متخصصان بارگيري و حمل، وابسته به ميزان، نوع، اندازه و بسته بندي كالايي كه ميبايست حمل گردند، مشاوره‌هاي تخصصي به منظور انتخاب بهترين ابعاد را به مشتريان خود مي‌دهند.

خلاصه‌اي از اطلاعات مرتبط با ابعاد كانتينرهايي كه در حمل و نقل‌هاي زميني مورد استفاده قرار مي‌گيرند به شرح زير مي‌باشد :
10 فوت
داراي ابعاد 3*5/2 متر با ارتفاع 60/2 متری معروف به کانتینر 3 متری و داراي كاربرد انبار كالا می‌باشد.

20 فوت
داراي ابعاد 6*5/2 متر با ارتفاع 60/2 متری می باشد که برای انبار كالاها و جا به جایی کالا کاربرد دارد.

20 فوت هاي كيوب (High Cube)
داراي ابعاد 6*2/5 متری با ارتفاع 2/90 متر مي‌باشد و تمایز این کانتينرها با کانتینر 20 فوت در ارتفاع آن می‌باشد.
40 فوت
داراي ابعاد 12*2/5 با ارتفاع 2/60 متر می‌باشد و در صنعت حمل و نقل نسبت به انواع دیگر پرکاربردترین است.
40 فوت هاي كيوب (High Cube)
داراي ابعاد 12*2/5 متری با ارتفاع 2/90 متر مي‌باشد و تمایز این کانتینرها با کانتینر 40 فوت در ارتفاع آن است که به همین سبب به کانتینر بلند نیز معروف هستند. این نوع کانتینر برای حمل کالاهايي با ارتفاع بلند به کار می‌روند.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

مشتريان ما

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_
_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانتينر، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانتينرها مي‌باشد.