كانكس یک بنای قابل حمل و از پیش ساخته شده

_

این تعريف، نخستین و ساده ترین تعریفی است که برای کانکس وجود دارد که در واقع به وجه تمایز اصلی اشاره دارد. کانکس یک بنای سنتی مي‌باشد که قابليت جا به جايي و حمل دارد، صریحا امروزه انواع ساختمان‌هاي پیش ساخته و به ویژه کانکس به عنوان جایگزین بسیار مناسبی برای ساختمان‌های سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مکان‌هایی که امکانات و شرایط لازم برای ساخت یک بنا یا ساختمان مهیا نیست و به جابجایی‌های مداوم نیاز است، کانکس‌ها بهترین گزینه می‌باشند و در واقع به همین دلیل است که امروزه استفاده از کانکس در حال گسترش است.
کانکس‌ها در ابتدا تنها محفظه‌ای پیش ساخته بوده و از تنوع کاربری گسترده‌ای برخوردار نبوده‌اند. اما امروزه، به لطف پیشرفت علوم مهندسی و دستیبابی به فناوری‌های نوین، ساخت کانکس پیش ساخته پیشرفت‌های قابل توجهی در خصوص تنوع، گستردگی طراحی، کاربری و هم به لحاظ فناوری ساخت، داشته است.
قابلیت جابجایی، ساخت و نصب سریع، قابلیت فروش مجدد مستقل از زمین، مقاومت زیاد در برابر بلاياي طبیعی مانند زلزله و … از جمله مزایای کانکس پیش ساخته می‌باشد.
کاربردهای کانکس در دنیای امروز بسیار زیاد است که می‌توان به طور خلاصه به مواردي مانند: کانکس در فضای شهری، کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی، كانكس‌هاي ويژه صنعت نفت و حفاري، سردخانه‌هاي پورتابل، كانكس‌هاي مخابراتي، نظامي، عوارضي، مسكوني، ويلايي، سرايداري، نگهبانی، سرويس‌هاي بهداشتي، كمپ‌هاي اداري، مدرسه، امدادی و كانكس با كاربري‌هاي خاص اشاره کرد.

كانكس‌هاي دنياي ماموت

_


کانکس‌های دنياي ماموت دارای ویژگی‌های خاصی از قبیل: مقاومت و استحکام، ساخته شده از ساندويچ پانل‌هاي ماموت و عایق در برابر گرما و سرما، قابلیت اتصال به یکدیگر جهت ایجاد فضاهای بزرگتر است. یکی از افتخارات دنياي ماموت مشارکت در اجرای طرح عظيم و ملی ساخت شلترهای مخابراتی است. این شلترها به منظور تقویت و تکمیل شبکه ارتباطاتی موبایل در سراسر کشور در ابعاد گوناگون تولید می‌شوند.

کیفیت بالاي متریال‌ها و مصالح بکار رفته در کانکس‌ها، کیفیت ساخت و نظارت بر آن، دکوراسیون داخلی و نمای خارجی شیک و لوکس، قابلیت انعطاف‌پذیری در برابر سفارشی سازی مشتریان و … از ویژگی‌های کانکس‌های شرکت دنياي ماموت می‌باشد.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

كاربري‌هاي متنوع كانكس‌هاي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_
_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.