_

كانكس‌هاي سردخانه‌اي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

كانكس سردخانه‌اي به فضاي نگهداري و انباشت انواع مواد با قابليت تنظيم و تغيير برودت از دماي زير صفر تا بالاي صفر گفته مي‌شود. شايان ذكر است اندازه و ظرفيت سردخانه با توجه به درخواست مشتري متغير مي‌باشد و از كانكس‌هاي كوچك تا متراژهاي بسيار بزرگ قابليت طراحي و توليد دارند.

در کاربردهایی که سرعت نصب سردخانه و همچنین عدم نیاز به ساخت اتاق سردخانه مطرح باشد، از سردخانه کانکسی ثابت استفاده می‌شود. این سردخانه‌ها قابلیت نصب در فضای بسته و باز را دارند و قابلیت نگهداری انواع محصولات غذایی و دارویی و آزمايشگاهي را دارا می‌باشند.

 ابعاد سردخانه کانکسی طبق ظرفیت و نوع محصولات در مدل‌های خاصی ساخته می‌شود. به صورت كلي جهت ديوارهاي پوششي سردخانه‌ها در ديواره‌هاي پيرامون، كف و سقف و داخلي از ساندويچ پانل‌هاي فوم پلي اورتان به ضخامت بالاي 10 سانتي‌متر استفاده مي‌شود ولي در شرايط خاص از ساندويچ پانل‌هايي به ضخامت 15 سانت نيز استفاده مي‌گردد.

كيفيت استراكچر و مفاصل عمومي در اتصالات و نيز ساندويچ پانل‌ها از نظر ساختار نوع ورق، پوشش رنگ و كيفيت فوم تزريقي، چگالي و تكنولوژي بكار رفته در نحوه تزريق بوسيله ماشين آلات مربوطه، تاثير شاياني در كيفيت سردخانه در زمان استفاده دارد و مي‌تواند هزينه‌هاي صرف انرژي مصرف كننده را تا حد بسيار زيادي كاهش يا افزايش داده و نيز تاثير مستقيم و بسزائي در كيفيت نگهداري موادغذائي داشته باشد.

کانکس سردخانه‌ای دنیای ماموت، دارای کاربری‌های بسیار متفاوت می باشد و از آن‌ها برای نگهداری مواد غذایی پروتئینی و یا برای نگهداری محیطی و برای فعالیت های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.
شرکت دنیای ماموت با بكارگيري تكنولوژي منحصر به فرد، اختصاصي و استفاده از ساندويچ پانل‌هاي بسيار مرغوب توانسته است باعث تحول در صنعت سردخانه شده و در بسياري از پروژه‌هاي كلان مربوطه، رزومه‌اي درخشان داشته باشد.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.