_

كانكس‌هاي قابل مونتاژ دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

این نوع کانکس‌ها از اسکلت فلزی و دیوارهای پیش ساخته از جنس ساندویچ پانل دنياي ماموت ساخته مي‌شوند که به صورت بهینه بسته بندی شده و در محل مورد نظر مونتاژ می‌گردند. این ویژگی، حمل و انتقال کانکس‌ها را در تعداد زیاد و با صرف کمترین هزینه امکان پذیر ساخته است. در حال حاضر از این محصول در بسیاری از سایت‌های ساخت و ساز، روستاها، مناطق حادثه دیده و … استفاده می‌شود.

استفاده از کانکس‌هاي قابل مونتاژ در محل، بيشتر در زماني انجام مي‌پذيرد که امکان حمل و نقل و جابه‌جایی کانکس‌های ساخته شده در کارگاه به محل نصب کانکس وجود ندارد.
عوامل متعددی می‌تواند منجر به عدم امکان انتقال کانکس‌ها به یک محل شوند. در صورت وجود مانع‌هایی مانند درخت‌های تنومند، عرض کم خیابان‌ها، اجرای کانکس بر روی پشت بام ساختمان‌ها، مناطق صعب العبور، ‌مناطق حادثه ديده و … استفاده از کانکس‌های مونتاژ در محل، بهترین انتخاب‌ هستند.

البته برخي مشتريان نيز وجود دارند كه به دليل محدوديت‌هاي خاص مانند شرايط خاص حمل، جلوگيري از هزينه‌هاي حمل زياد براي يك دستگاه كانكس، عدم فضاي كافي براي انبار كردن كانكس‌هاي ساخته شده‌اي كه ممكن است در آينده نزديك مورد بهره برداري قرار گيرند و برخي محدوديت‌هاي ديگر،  ترجيح مي‌دهند كه سازه را به صورت چند قطعه جدا از هم و یا به شکل مصالح اولیه به محل منتقل کرده و بخشی از مراحل ساخت را در محل مورد نظر انجام دهند.

مهم‌ترین شاخصه‌ها و ویژگی‌های یک کانکس قابل مونتاژ دنياي ماموت عبارتند از :

1) طراحي و ساخت بهترين محصول، با هدف حفظ خصوصيات اصلي كانكس بعد از انجام عمليات مونتاژ در محل.
2) بهره بردن از بهترين مشخصات فنی با هدف بالابردن مقاومت سازه كه نهايتا به طول عمر بالاي كانكس بيانجامد.
3) طراحي و ساخت محصولي كه متناسب با بستر و اقلیم استقرار كانكس و حتي بعد از عمليات مونتاژ، عایق حرارتی ايده آلي باشد.

حرف اول در كيفيت

پشتيباني قوي

سرعت در تحويل

فناوري بروز

نيروي متخصص

حمل و نقل ايمن

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنياي ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.